Superhrdinský horor? Nový trailer filmu Brightburn od úspešného Jamesa Gunna predstaví známy príbeh o Supermanovi v neobvyklom šate!!! + VIDEO

Čo by sa stalo, keby sa z dieťaťa, ktorého vesmírna loď havarovala na Zemi, nestal superhrdina, ale niečo oveľa horšie? O tom je nový horor Brightburn, ktorý do našich kín príde už koncom mája 2019. Zaujímavá myšlienka vznikla v hlave talentovaného Jamesa Gunna, ktorý má na svedomí kultových Strážcov Galaxie.

Po úspechu prvého traileru dnes spoločnosť Sony odhalila novú ukážku, v ktorej rodičia z amerického vidieka zisťujú, že chlapec, ktorého sa pred rokmi ujali, v sebe skrýva obrovské nebezpečenstvo.

Nová ukážka svedčí o tom, že Brightburn bude prvým skutočne hororovým superhrdinským filmom. Americký vidiek, opustený dom a nebezpečné tajomstvo? To všetko sú typické znaky amerických hororov, no až v Brightburne do tohto mixu pribudnú superschopnosti!

Scenár k novinke napísal Gunnov brat Brian, spolu s bratrancom Brianom. Réžie sa chopil David Yarovesky, známy hororom The Hive. Hlavnou hviezdou filmu bude Elizabeth Banks, ktorú si môžete pamätať ako Effie zo série Hry o život (Hunger Games), sekundovať jej bude David Denham (Power Rangers, The Office).

Nenechajte si ujsť horor Brightburn v kine už od 16. mája 2019. Na našich plátnach ho uvedie distribučná spoločnosť Itafilm

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *