LEGO® príbeh 2 vstúpil do slovenských kín! Ako prebiehala príprava tohto animovanému hitu v našom dabingovom štúdiu? + VIDEO

Animovaný film LEGO® príbeh si pred piatimi rokmi svojím nezameniteľným humorom a originalitou získal srdcia divákov a diváčok na celom svete. Stavebnica, ktorú z detstva poznajú azda všetci, vystavala na filmovom plátne svet, kde je možné prakticky čokoľvek.

Príbeh sympatickej skupiny hrdinov a hrdiniek teraz pokračuje a LEGO® príbeh 2 (réžia: Mike Mitchell) vstúpil už aj do našich kín. Hlasy jeho postavám prepožičalo množstvo známych hereckých osobností.

V snímke sa opäť stretneme s hrdinami z mestečka Bricksburg, ktorí sa v novom dobrodružstve pustia do boja za záchranu svojho milovaného domova.

Musia totiž čeliť obrovskej hrozbe – nájazdníkom z LEGO DUPLO®, ktorí ničia všetko rýchlejšie, ako to stíhajú obyvatelia znova postaviť.

V snahe poraziť nepriateľov a nanovo vyskladať harmóniu sa obľúbené figúrky Emmet, Lucy, Batman a ich priatelia vydajú do vzdialených a neprebádaných svetov, vrátane galaxií plných fantastických planét, zvláštnych postavičiek a nových chytľavých pesničiek. Na spoločnej ceste otestujú svoju odvahu, kreativitu, majstrovské staviteľské schopnosti a v neposlednom rade odhalia, akí sú v skutočnosti výnimoční.

V slovenskom znení sa v hlavných úlohách predstavia Ján Koleník ako Emmet, Zuzana Porubjaková ako Lucy, Andrea Kiráľová Somorovská ako kráľovná Watevra Wanabi, Boris Bauer ako Batman, Alena Pajtinková ako Unikitty, Monika Potokárová ako Sweet Mayheym a počuť budete aj Mira Nogu, Ivana Vojteka, Mareka Majeského, Bibianu Ondrejkovú, Laciho Strikea či rapera Strapa (Ján Strapec), ktorý slovenské znenie režíroval.

„Dejú sa tam šialené veci, stretávame jedinečné postavy a vidíme drzý, bezhraničný humor blízky všetkým generáciám,“ hovorí o novinke jej režisér Mike Mitchell a dodáva: „Nájdete tu všetko, čo sa vám páčilo na prvom filme, a ešte mnoho viac!“

LEGO® príbeh 2, ktorý prináša zábavu pre všetky generácie, prináša do slovenských kín distribučná spoločnosť Continental film.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *