Superman ako horor? Filmová novinka Brightburn od režiséra Strážcov Galaxie dorazí už tento rok + VIDEO

Režisér James Gunn ukázal svoj talent po prvýkrát naplno v sérii marveloviek Strážcovia Galaxie, v ktorej dokonale kombinoval absurdný humor, vesmírnu melodrámu a superhrdinov v akcii.

Tentokrát posúva latku ešte vyššie – prevrátil príbeh o najznámejšom superhrdinovi naruby a spravil z neho prvotriedny horor. Pozrite si prvú ukážku z hororu Brightburn.

Čo by sa stalo, keby sa z dieťaťa, ktorého vesmírna loď havarovala na Zemi, nestal superhrdina, ale niečo oveľa horšie? Vizionársky režisér filmov Strážcovia galaxie a Slither, prichádza s revolúciou vo filmoch o superhrdinoch a predstavuje zrod najznámejšieho superhrdinu ako príbeh plný hrôzy.


Trailer k filmu Brightburn predstavila spoločnosť Sony Pictures fanúšikom na brazílskom Comic-Cone. Scenár k filmu, ktorý produkuje kultový James Gunn, napísal jeho brat Brian, spolu s bratrancom Brianom. Réžie sa chopil David Yarovesky, známy hororom The Hive. Hlavnou hviezdou filmu bude Elizabeth Banks, ktorú si môžete pamätať ako Effie zo série Hry o život (Hunger Games). Sekundovať jej bude David Denham (Power Rangers, The Office).

Elizabeth Banks stars in Sony PIctures‘ BRIGHTBURN.

Horor Brightburn si budete môcť vychutnať v kine od 23. mája 2019. Na našich plátnach ho uvedie distribučná spoločnosť Itafilm

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *