Pašerák vstúpil do slovenských kín!!! Zapojte sa do súťaže a vychutnajte si atmosféru tejto filmovej novinky vo vašom kine + VIDEO

Eastwood stvárňuje Earla Stona, osamelého 80-ročného muža na mizine s krachujúcim biznisom, ktorý dostane ponuku robiť obyčajného šoféra. Znie to jednoducho, no Earl nevedomky podpísal zmluvu na drogového kuriéra pre mexický kartel.

Pašerák vstúpil do slovenských kín!!! Zapojte sa do súťaže a vychutnajte si atmosféru tejto filmovej novinky vo vašom kine

Darí sa mu a dokonca tak dobre, že náklad sa mu prudko zväčšuje, až mu pridelia dozor. Nie je jediným, kto na Earla dohliada.

Záhadný nový drogový pašerák sa dostal do hľadáčika húževnatého agenta úradu pre kontrolu obchodu s drogami, Colina Batesa.

Hoci problémy s peniazmi pominú, hriechy minulosti začnú Earla dobiehať a nie je isté, či stihne napraviť svoje chyby, kým ho zákon či kartelové gorily dostanú.

Pri príležitosti uvedenia tejto filmovej novinky do slovenských kín, vám M magazín.sk v spolupráci s distribučnou spoločnosťou Continental film, prináša skvelú súťaž o 2 lístky na film Pašerák v sieti CINEMAX. Ako sa do súťaže zapojiť?

Stačí veľmi jednoducho splniť 3 základné podmienky:

  1. Staňte sa fanúšikom facebookovej stránky M magazín.sk tak, že jej dáte svoj LIKE „Páči sa mi to“
  2. Verejne zozdieľajte článok so súťažou, aby bol medzi vašimi príspevkami všetkým viditeľný
  3. Do komentára pod článok nám napíšte meno rodinného príslušníka, s ktorým si režisér a hlavný protagonista Clint Eastwood zahral vo filme Pašerák

POZOR !!!!!

Súťaž prebieha do stredy 16. januára 2018! Všetkým súťažiam želáme veľa šťastia!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *