Najlepšia komiksovka roka! Spider-Man: Paralelné svety získal Zlatý glóbus za najlepší animovaný film!!! + VIDEO

Animák pre všetky generácie, ktorý si zamilujete. Komiksovka, za ktorou stoja talentovaní tvorcovia filmov LEGO príbeh či Oblačno, miestami fašírky, stále predstavujú filmovým divákom celý zástup pavúčích (nielen) mužov.

A podľa ohlasov domácich či zahraničných kritikov ide o jeden z najlepších filmov roka, ktorý má už na svojom konte niekoľko ocenení.

Okrem čerstvej nominácie premenenej na Zlatý glóbus, má momentálne  na portáli Rotten Tomatoes neskutočných 98 % a na československej stránke csfd.cz hodnotenie 90 %. Nového Spideyho jednoducho nemôžete vynechať!

Kritici aj diváci oceňujú tempo, humor aj animáciu novinky, ktorej sa dokonale podarilo priniesť známy príbeh Spider-Mana súčasnej generácii. „Nový Spidey je nonstop zábava, od začiatku až do konca,” píše uznávaný kritik Ty Burr z denníka The Seattle Times.

„Nové, zábavné a často šialené,” myslí si zas John Nugent z prestížneho  magazínu Empire. Z filmu sú unesení aj slovenskí kritici. Martin Kalinčák z lifestylového portálu Noizz.sk dal filmu bezchybné hodnotenie 10/10: „Spider-Man: Paralelné svety je dokonalosťou, aká sa na plátne nevidí často.” Michal Korec z portálu kinema.sk zas oceňuje, že film je naozaj pre každého: „Má čo povedať deťom, dospelým aj popcornožrútom.” Korec tiež vyzdvihol aj svižný slovenský dabing, ktorý mal na starosti režisér Jakub Króner a jeho partia, s ktorou tvoril známy seriál Lokal TV. Tak čo, prídete sa pozrieť na nového Spider-Mana do kina?

Film Spider-Man: Paralelné svety môžete vidieť so slovenským dabingom, či v pôvodnom znení s titulkami vo svojom kine už aj dnes.

Na naše plátna ho prináša distribučná spoločnosť Itafilm

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *