Zapojte sa do súťaže, vyhrajte DVD a zabavte sa v pohodlí domova so známou kutilskou dvojicou Pat a Mat! Ako sa do súťaže zapojiť?

Blíži sa zima a naši kutilovia Pat a Mat to nemôžu nechať len tak, a o to viac ak ich “zaskočí“ snehová nádielka. Ako si poradia s vianočnou výzdobou ich nových domov a aké vianočné darčeky si podarujú pod vianočným stromčekom? A majú vlastne naši majstri taký vianočný stromček, ako ho poznáme, alebo si vyrobia svoj vlastný „kutilský“? Čo urobí Pat a Mat so snehovou kalamitou, ktorá sa im napadá na záhradu a aký nový stroj a riešenia vymyslia? Po zábave na snehu príde určite vhod horúca sauna, tak prečo by si ju rovno nepostavili. A čo tak vyrobiť si vlastný betlehem a osláviť Silvestra?

Zapojte sa do súťaže, vyhrajte DVD a zabavte sa v pohodlí domova so známou kutilskou dvojicou Pat a Mat! Ako sa do súťaže zapojiť?

Pre našich majstrov nie je žiadna komplikácia prekážkou a žiadna výzva dostatočne veľká. Pat a Mat a ich zimné dobrodružstvá, tak to tu ešte nebolo!

Pri príležitosti uvedenia filmu Pat & Mat: Zimné dobrodružstvá do slovenských kín, vám M magazín.sk v spolupráci s distribučnou spoločnosťou Continental film prináša jedinečnú súťaž o DVD s predchádzajúcimi dobrodružstvami tejto dvojice s názvom Pat & Mat: Na venkově, ktoré vždy spríjemní nie jeden rodinný večer. Ako sa do súťaže zapojiť?

Stačí veľmi jednoducho splniť 3 základné podmienky:

  1. Staňte sa fanúšikom facebookovej stránky M magazín.sk tak, že jej dáte svoj LIKE „Páči sa mi to“
  2. Verejne zozdieľajte článok so súťažou, aby bol medzi vašimi príspevkami všetkým viditeľný
  3. Do komentára pod článok nám napíšte meno režiséra a scenáristu nového filmu Pat & Mat: Zimné dobrodružstvá

POZOR !!!!!

Súťaž prebieha do štvrtka 29. novembra 2018! Všetkým súťažiam želáme veľa šťastia!

Jeden komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *