Fantastické ceny s Fantastickými zvermi!!! Zapojte sa do súťaže a vstúpte aj vy do nového dobrodružstva z pera slávnej J. K. Rowlingovej!

Fantastické zvery: Grindelwaldove zločiny sú druhým z piatich úplne nových dobrodružstiev odohrávajúcich sa v čarodejníckom svete Wizarding World, ktorý vytvorila J.K. Rowlingová. Na konci prvého filmu zajala MACUSA (Magický kongres Spojených štátov amerických) mocného zlého čarodejníka Gellerta Grindelwalda (Johnny Depp) s pomocou Mloka Scamandera (Eddie Redmayne).

Fantastické ceny s Fantastickými zvermi!!! Zapojte sa do súťaže a vstúpte aj vy do nového dobrodružstva z pera slávnej J. K. Rowlingovej!

Ako sa však Grindelwald vyhrážal, unikol a začal zvolávať svojich stúpencov, ktorí nemali tušenie o jeho skutočnom úmysle: doviesť svet k tomu, aby všetkému nemagickému tvorstvu vládli čistokrvní čarodejníci.

Albus Dumbledore (Jude Law) sa v snahe zabrániť Grindelwaldovi uskutočniť jeho plány, obráti na svojho bývalého študenta Mloka, ktorý sa rozhodne pomôcť, netušiac o nebezpečenstve, ktoré naňho číha. V rozpoltenom čarodejníckom svete sa láska a oddanosť podrobujú skúške, a to aj medzi najvernejšími priateľmi a príbuznými.

M magazín.sk v spolupráci s distribučnou spoločnosťou Continental film, vám pri príležitosti uvedenia nového fantasy filmu Fantastické zvery: Grindelwaldove zločiny do slovenských kín, prináša skvelú súťaž. Pre jedného výhercu máme pripravenú štýlovú tašku a zošit s originálnou filmovou tematikou. Ako sa do súťaže zapojiť?

Stačí veľmi jednoducho splniť 3 základné podmienky:

  1. Staňte sa fanúšikom facebookovej stránky Movie Magazín.sk tak, že jej dáte svoj LIKE „Páči sa mi to“
  2. Verejne zozdieľajte článok so súťažou, aby bol medzi vašimi príspevkami všetkým viditeľný
  3. Do komentára pod článok nám napíšte názov vášho obľúbeného filmu, v ktorom si zahral slávny americký herec Johnny Depp

POZOR !!!!!

Súťaž prebieha do utorka 21. novembra 2018! Všetkým súťažiam želáme veľa šťastia!

2 komentáre

  1. Johny Depp bol najlepší ako pirát Jack Sparrow v Pirátoch z Karibiku 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *