Dievča, ktoré otrávilo Jamesa Bonda! Herečka Vlastina Kounická Svátková prináša na český a slovenský trh svoj najnovší knižný počin!!! + VIDEO

Knihu s názvom „Prostor pro duši“ možno nazvať aj šlabikár pre dušu ženy, nakoľko hovorí o životných križovatkách, hľadá odpovede na otázky o láske i neláske, odhaľuje pôvody ženských zranení, ponúka návody na ich liečenie a tiež pohladí dušu a dodá silu ísť ďalej (napriek všetkému).

Dievča, ktoré otrávilo Jamesa Bonda! Herečka Vlastina Kounická Svátková prináša na český a slovenský trh svoj najnovší knižný počin!!!

Kniha Prostor pro duši, v ktorej sa nájde väčšina z nás, otvára priestor pre všetky pocity.

Nie je to ďalšia ezoterická kniha s návodom na život. Je to kniha o živote … úprimná … dojemná … ľahko čitateľná … a hlboká (ako len duša ženy môže byť).

Vlastina Kounická Svátková je známa z médií predovšetkým ako „dievča, ktoré otrávilo Bonda“. Vo filme Casino Royale (2006) si zahrala krásnu čašníčku v červených šatách, ktorá v kasíne doniesla agentovi 007 otrávený drink.

Repertoár jej aktivít je však omnoho širší. Popri filmových a seriálových úlohách (Ženy v pokušení, Hodinu nevíš, Gangster Ka, Kukučka, Tajné životy, Hotel, atď.) si stihla počas svojho života vyskúšať aj úlohu redaktorky, návrhárky šperkov (značka Adore) či spisovateľky. Písanie je pre ňu v posledných rokoch aj určitou formou terapie. Jej životné príhody a zamyslenia oslovujú tisíce neznámych žien, ktoré ju sledujú na sociálnych sieťach. Im, ale aj všetkým ostatným, ktorí majú chuť ponoriť sa do hlbín vlastnej duše, je určená Vlastinina knižná novinka Prostor pro duši, ktorá uzrie svetlo sveta koncom októbra 2018.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *