Slovenská filmová novinka Pivnica má za sebou slávnostnú premiéru!!! Ktoré známe tváre si ju nenechali ujsť? + VIDEO

V novej slovenskej dráme Pivnica hviezdi po boku Milana Ondríka, Jany Oľhovej či rapera Dalyba, známy francúzsky herec Jean-Marc Barr. Dlhoočakávaný slovenský film má za sebou už aj slávnostnú premiéru. Minulý týždeň sa predstavil najprv na Medzinárodnom filmovom festivale Cinematik v Piešťanoch a deň na to v bratislavskom kine CINEMAX BORY. Pivnica je unikátnym projektom, na ktorom sa podieľali filmári a herci z viacerých štátov.

Slovenská filmová novinka Pivnica má za sebou slávnostnú premiéru!!! Ktoré známe tváre si ju nenechali ujsť?

Hlavnou hviezdou filmu je francúzsky herec Jean-Marc Barr, ktorý si Slovensko zamiloval. Práve preto si nemohol nechať ujsť obe premiéry.

Sprevádzali ho ruský režisér filmu Igor Vološin so svojou manželkou Oľgou Simonovou, ktorá si vo filme tiež zahrala.

Na premiére v Bratislave sa však objavili aj ďalšie známe tváre slovenského šoubiznisu. Nechýbali scenárista a producent Dano Dangl s manželkou, manželia Malachovskí, filmová producentka Wanda Hrycová s režisérom filmu Čiara Petrom Bebjakom, či hudobný producent a raper Dalyb. Práve Dalybov herecký výkon je jedným z najväčších hereckých prekvapení filmu.

Okrem Barra, Simonovej a Dalyba, sa v Pivnici predviedol i populárny slovenský herec Milan Ondrík ako i skúsená Jana Oľhová. Za Pivnicou stojí medzinárodný tvorivý tím a herecké obsadenie. Režisérom filmu je talentovaný ruský režisér Igor Vološin. Producentkou filmu je Lívia Filusová a jej spoločnosť FURIA FILM, ktorá vyrobila aj hraný film V tichu, či dokumenty Malý zúrivý Robinson a Posledná maringotka.

O čom je nová slovenská dráma? Vzťah Milana a Táne je v troskách – spája ich už len jediná dcéra Lenka. Keď sa však šestnásťročná tínedžerka nevráti domov z párty, ich život sa obráti naruby.

Oboch rodičov pohltí bezmocnosť, strach a pocit viny. Kamaráti, spolužiaci, susedia – nikto im nevie pomôcť. Milan už neverí ani policajnému pátraniu, ktoré nikam nevedie a rozhodne sa odhaliť pravdu sám. Čoho všetkého je schopný zúfalý rodič, keď mu zmizne dieťa?

Drámu Pivnica si môžu diváci vychutnať v slovenských kinách od 27. septembra 2018 a to vďaka distribučnej spoločnosti Itafilm

Jeden komentár

  1. Could you inform me what style are you utilizing on your site?

    It looks good.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *