Rekordná návštevnosť potvrdzuje, že krvilačného Venoma diváci milujú!!! Kedy sa dočkáme pokračovania? + VIDEO

Venom prekonal magickú hranicu návštevnosti! Tom Hardy v akčnej komiksovke Venom valcuje slovenské kiná! Film o novinárovi Eddiem Brockovi, ktorého ovládne krvilačný symbiont, diváci milujú a už dnes je jedným z najväčších kinohitov jesene. A ako drsnú marvelovku vnímajú Slováci? Absolútne ju milujú, keďže v našich kinách ju videlo už viac než 100 000 divákov.

Rekordná návštevnosť potvrdzuje, že krvilačného Venoma diváci milujú!!! Kedy sa dočkáme pokračovania?

Venom je kinohitom po celom svete. Spoločnosti Sony Pictures zarobil už viac ako 460 miliónov dolárov, vďaka čomu je držiteľom viacerých rekordov októbrovej návštevnosti.

Aj preto sa čoraz viac hovorí o jeho pokračovaniach, keďže Tom Hardy prednedávnom prezradil, že podpísal zmluvu na celú trilógiu filmov v koži vesmírneho symbionta.

Producenti dokonca potešili aj fanúšikov komiksov, v ktorých je Venom jeden z úhlavných nepriateľov Spider-Mana. Obaja superhrdinovia podľa ich vyhlásenia žijú v rovnakom univerze a ich stretnutie je neodvratné.

Síce si naň budeme musieť ešte pár rokov počkať, no fanúšikovia sveta Spider-Mana určite nemusia zúfať.

Už v decembri sa v našich kinách objaví hneď šesť Spider-Manov v animáku Spider-Man: Paralelné svety a budúce leto sa na plátna vráti Tom Holland ako pavúčí muž vo filme Spider-Man: Ďaleko od domova. V ňom sa úlohy záporáka zhostí hviezdny Jake Gyllenhaal.

Akčnú komiksovku Venom s Tomom Hardym si stále môžete vychutnať aj v slovenských kinách! Na naše plátna ju prináša distribučná spoločnosť Itafilm!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *