Vyhrajte skvelé ceny s rozprávkou Keď draka bolí hlava, ktoré potešia celú rodinu!!! Takto sa do súťaže veľmi jednoducho zapojíte!

Už 25.10.2018 vstúpi do slovenských kín nová česko-slovenská rozprávka Keď draka bolí hlava, ktorá vznikla pod režisérskou taktovkou skvelého režiséra Dušana Rapoša. Nielen na režisérskej stoličke, ale i na hereckých postoch sa objavili mnohé zvučné mená, ako Charlotta Gottová, Karel Gott, Miroslav Šimůnek, Ján Koleník, Kamila Magálová, Zuzana Mauréry, Kateřina Brožová, Miroslav Noga a ďalší.

Vyhrajte skvelé ceny s rozprávkou Keď draka bolí hlava, ktoré potešia celú rodinu!!! Takto sa do súťaže veľmi jednoducho zapojíte!

Rozprávka rozpráva príbeh Barborky s Tomíkom, ktorí trávia prázdniny u babičky a deda v kováčskej dielni pod Dračou skalou, kde zo všetkých síl pracuje aj netradičný pomocník – dvojhlavý dráčik Čmoudík.

Raz, keď sa deti chystajú prespať v jaskyni spoločne s dráčikom, objavia na stene jaskyne starú mapu a Čmoudík, ktorého jedna hlava hovorí po česky a druhá po slovensky, začína rozprávať napínavý príbeh o vzniku kráľovstva Draka, veľkej láske princeznej Adélky a princa Janka, o dlhoročnej kliatbe a strašnom Drakovi, o zlom škriatkovi Blivajzovi, ale aj o tajomstve Nezábudkovej lúky, stratenom dračom vajci a páriku klokanov. Zaujíma Vás, kedy draci tancujú hip hop, ako sa slávia Vianoce v dračej jaskyni, akú čarovnú moc má sto rokov neumývaný dračí zub a hlavne prečo draka bolí hlava? Všetky odpovede a kopec ďalšej zábavy zažijete v novom rozprávkovom príbehu Keď draka bolí hlava!

Pri príležitosti uvedenia rozprávky do slovenských kín vám M magazín.sk v spolupráci s distribučnou spoločnosťou Continental Film prináša jedinečnú súťaž o skvelé ceny, ktoré potešia celú rodinu. Súťažte o plyšového dráčika, plyšovú postavičku Blivajza alebo spoločenskú hru Keď draka bolí hlava. Ako sa do súťaže zapojiť?

Stačí veľmi jednoducho splniť 3 základné podmienky:

  1. Staňte sa fanúšikom facebookovej stránky M magazín.sk tak, že jej dáte svoj LIKE „Páči sa mi to“
  2. Verejne zozdieľajte článok so súťažou, aby bol medzi vašimi príspevkami všetkým viditeľný
  3. Do komentára pod článok nám napíšte, ktorú z hodnotných cien by ste radi vyhrali

POZOR !!!!!

Súťaž prebieha do nedele 28. októbra 2018! Všetkým súťažiam želáme veľa šťastia!

2 komentáre

  1. Videla som v kine ukážku z tohto filmu, rada si ho pozriem cely. Chcela by som potesit našu malú princeznú plyšovým drakom.

  2. Naša malá neter bude vytešená z dvojhlavého dráčika Čmoudíka

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *