Na tomto Shelby Gt350 jazdil Sylvester Stallone vo filme Späť do ringu! Dnes má tento automobil slovenského majiteľa!!! + VIDEO

Impozantné automobilové klasiky priniesol druhý ročník veľkého večierkového stretnutia milovníkov nadčasového štýlu – Hennessy Classy.

Na tomto Shelby Gt350 jazdil Sylvester Stallone vo filme Späť do ringu! Dnes má tento automobil slovenského majiteľa!!!

Počas toho výnimočného večera si všetci návštevníci mohli zgustnúť na impozantných automobiloch, s ktorých spomeňme napr. slávne „vajíčko“ BMW ISETTA, kultové športiaky Datsun 280Z, Jaguar E-type, BMW-čka zo 60. až 80. rokov, Aston Martin Ulster, ktorý má v “rodnom liste” dátum 1933 alebo domácu krásku Škoda Felícia Cabrio.

To je len zopár klenotov, ktorým vek pridáva nielen na kráse, ale i na cene. Spomedzi všetkých však najviac vynikol automobil Shelby Gt350, v ktorom jazdil Sylvester Stallone vo filme Späť do ringu.

Naše garáže ukrývajú mnohé poklady, čoho dôkazom je aj auto z filmu Grudge Match (v slovenskej distribúcii „Späť do ringu“).

Kritikmi oceňovaná snímka z boxerského prostredia, v ktorej si zahral Silvester Stallone, Kim Basinger, či Robert De Niro, mala aj svojho automobilového hrdinu.

Stallonovým štvorkolesovým miláčikom bol Shelby Gt350. V reálnom svete v ňom sedáva Vladimír Lalík. Čo vedie človeka ku kúpe auta, ktoré navyše dostalo v jednej scéne riadne do „tela“?

„Previezť sa v Mustangu od Shelbyho je snom snáď každého znalca. Sedieť v Mustangu 1967 Fastback, hneď po Stallonem, to je už dôvod na okamžitú kúpu. Vtedy sa na peniaze nepozeráte.

V tom prípade môže byť tým skvostom aj filmová replika originálu … Hlavne, že mi hovorí pane!“, priznáva spokojne majiteľ.

FOTO: Martin Radim

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *