Prvá zverejnená skladba z filmu Zrodila sa hviezda zažíva nesmierny úspech!!! Neuveríte, koľko zhliadnutí má už dnes na YouTube! + VIDEO

Do kín prichádza hudobno – romantická dráma Zrodila sa hviezda a už teraz sa o filme hovorí ako o veľkom nominantovi na zisk viacerých Oscarov. A niet sa čomu čudovať – hviezdne herecké obsadenie a silný soundtrack plný originálnych piesní si získavajú tisícky fanúšikov nielen vo svete, ale už aj na Slovensku.

Prvá zverejnená skladba z filmu Zrodila sa hviezda zažíva nesmierny úspech!!! Neuveríte, koľko zhliadnutí má už dnes na YouTube!

Film doteraz stihol obehnúť viaceré filmové festivaly a odvšadiaľ sa ozývajú pochvalné kritiky. Bradley Cooper, ktorý v ňom nielenže stvárnil hlavnú postavu, si film aj sám zrežíroval, podieľal na scenári a dokonca si aj sám odspieval všetky pesničky.

Veľkou oporou mu bola jeho herecká partnerka Lady Gaga, vlastným menom Stefani Germanotta. Hoci už má za sebou menšie herecké skúsenosti, po prvýkrát pôjde o hlavnú postavu.

Zahrá si začínajúcu speváčku Ally, ktorá už vzdáva svoj veľký sen o speváckej kariére až kým nestretne Jacksona Mainea (Bradley Cooper), ostrieľaného muzikanta.

„Mali sme k dispozícii hudobné štúdio, obklopili sme sa tými najlepšími skladateľmi a vytvorili sme množstvo piesní,” hovorí Gaga.

„Dokonca sme ich písali aj počas natáčania. Skladbu “I don´t Know What Love is”, som začala písať po tom, ako sme dotočili jednu zo scén v bare, pretože som bola pod vplyvom silných emócií,” dodáva.

Bradley kvôli filmu navštevoval hodiny klavíru, gitary či spevu. „Spievanie nie je jednoduché,” priznáva Cooper, „a predovšetkým spievať pred publikom. Už po jednom verši som strácal dych.”

Ako prvá zverejnená skladba z filmu bola pesnička “Shallow”, ktorú môžeme poznať aj z oficiálneho traileru filmu a ktorá má už dnes viac ako 18 000 000 zhliadnutí na YouTube.

Film Zrodila sa hviezda prináša od 4.10.2018 na plátna slovenských kín distribučná spoločnosť Continental film

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *