Žáner ponorkových thrillerov plných akcie sa vracia na strieborné plátna! Hunter Killer: Neviditeľný zabijak s Gerardom Butlerom v kinách už čoskoro!!! + VIDEO

Akčný triler Hunter Killer: Neviditeľný zabijak s Gerardom Butlerom v hlavnej úlohe vracia na plátna žáner ponorkových trilerov plných akcie, osobných drám a napätia. Budúcnosť svetového poriadku leží v hlbinách Severného ľadového oceánu, kam práve mieri špeciálna útočná ponorka, aby ovládla chladné vody. Ale nie je sama. V ďalších úlohách sa predstavia Gary Oldman, Common a Michael Nyqvist.

Žáner ponorkových thrillerov plných akcie sa vracia na strieborné plátna! Hunter Killer: Neviditeľný zabijak s Gerardom Butlerom v kinách už čoskoro!!!

Hunter Killer, označenie pre útočnú ponorku s jediným cieľom – nájsť protivníka a zlikvidovať. Je to tichý zabijak a špeciálna jednotka v širokom svete pod hladinou.

Severný ľadový oceán je miestom, kde studená vojna medzi západom a Ruskom nikdy neskončila. Mimo dosahu ľudských očí tu prebiehajú nebezpečné hry, provokácie a dokazovanie sily.

Najmodernejšie nukleárne ponorky na oboch stranách majú nepriateľa odstrašiť od útoku, ktorý by mal za následok rovnako strašnú odvetu.

Hry ale skončili! Ruská ponorka pod hladinu pošle bez varovania svojho soka na dno. Nad hladinou potom zmizne ruský prezident a velenia nad armádou aj nukleárnym arzenálom sa ujíma nebezpečný generál s túžbou svoju mocnú armádu konečne použiť. Vojna už nie je len hrozba, vojna pomaly začína.

Kým na súši uprostred nepriateľského územia má americké komando za úlohu zabezpečiť a zachrániť ruského prezidenta, pod hladinou je povolaná do akcie špeciálnej útočná ponorka s Gerardom Butlerom v úlohe jej kapitána.

Musí využiť svoje dlhoročné skúsenosti podmorských hier na mačku a myš a dostať sa až do tyla nepriateľských vôd a v prípade nutnosti útočiť. Pri svojej misii v hlbinách nájde nečakaných protivníkov, ale aj spojencov.

Gerard Butler spolu s režisérom (Donovan Marsch) strávili počas príprav filmu plné tri dni na palube ponorky USS Houston, aby tam čo najlepšie spoznali, ako prevádzka a život vo vojenskej ponorke skutočne vyzerá.

Úloha kapitána Andropova sa stala jednou z posledných postáv, ktorú na plátne hrá už nebohý Michael Nyqvist.

121 minút plných akcie a napätia prinesie od 8.11.2018 na plátna slovenských kín distribučná spoločnosť Bontonfilm

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *