Najočakávanejší film jesene je konečne tu! Venom s Tomom Hardym si môžete vychutnať už aj v slovenských kinách!!! + VIDEO

Dosť bolo superhrdinov! Tom Hardy sa predstavuje v zatiaľ najtemnejšej marvelovke. Do slovenských vstúpil krvilačný antihrdina Venom, ktorého stvárnil hviezdny Tom Hardy. Najočakávanejší film tejto jesene rozpráva príbeh reportéra Eddieho Brocka, ktorý sa stane hostiteľom nebezpečného mimozemského symbionta. Vďaka nemu získa obrovskú moc, no zároveň sa z neho stáva jedna z najväčších hrozieb pre ľudstvo a aj pre neho samého.

Najočakávanejší film jesene je konečne tu! Venom s Tomom Hardym si môžete vychutnať už aj v slovenských kinách!!!

Venom je podľa producentov a hlavnej hviezdy Toma Hardyho oveľa temnejší a drsnejší ako väčšina súčasných komiksových filmov.

Podobať sa má teda viac na kinohity Logan a Deadpool, ako napríklad na filmy o Avengeroch. Film má na svedomí režisér Ruben Fleischer, známy hororovou komédiou Zombieland, či akčným filmom Lovci gangstrov.

Ten do filmu obsadil trojicu z najväčších hereckých talentov v súčasnom Hollywoode.

Okrem Toma Hardyho sa vo Venomovi objaví Michelle Williams (Všetky prachy sveta), ako i stále populárnejší Riz Ahmed (Star Wars: Rogue One).

Práve pre silné obsadenie a doterajšie ohlasy fanúšikov sa o Venomovi hovorí ako o najočakávanejšom filme jesene 2018.

Akčnú komiksovku Venom si môžete v slovenských kinách vychutnať už aj dnes!

Na naše plátna film prináša distribučná spoločnosť Itafilm!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *