Piadinôžka konečne rozospievala už aj Slovensko!!! Animované dobrodružstvo spája nádherné pesničky s očarujúcou zimnou prírodou! + VIDEO

Dokonalé vizuálne okúzlenie z dielne Warner Bros. Pictures a Warner Animation Group pre všetky vekové kategórie obráti mýtus hore nohami, keď mladý šikovný Yeti menom Migo nájde niečo, o čom si myslel, že neexistuje: človeka – piadinôžku.

Piadinôžka konečne rozospievala už aj Slovensko!!! Animované dobrodružstvo spája nádherné pesničky s očarujúcou zimnou prírodou!

Neuveriteľný príbeh dvoch odlišných bytostí, ktorých spojí silné puto priateľstva, nás zavedie na nečakanú cestu objavov.

Tvorcovia vsadili aj na chytľavé pesničky, ktoré v originály naspievali svetové hudobné hviezdy ako Zendaya, Common či Niall Horan.

 

V slovenskom znení sa predstaví Sväťo Malachovský, ktorý pod supervíziou STRAPA aj zarepuje, Viktor Nižík z Close Harmony Friends, mladý herec David Hartl či Alena Pajtinková.

Práve ona prespievala jednu z piesní, ktorá rozospievala celý svet s názvom – WONDERFUL LIFE. V hudobnom videoklipe sa postupne spolu s animáciou z rozprávky objavia aj jednotlivé predstaviteľky z rôznych krajín, ktoré prepožičali svoj hlas hlavnej ženskej postave „Meechee“. Celkovo si tak môžeme vypočuť až 28 rôznych jazykov.

Zasnežené dobrodružstvo s vydareným slovenským dabingom si od 27.9.2018 môžu aj v 3D verzii vychutnať už aj slovenskí diváci.

Piadinôžku prináša do našich kín distribučná spoločnosť Continental film

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *