Československý vlčiak v hlavnej úlohe dobrodružného filmu Náčelník! Vychutnajte si príbeh človeka a jeho najlepšieho priateľa už aj v slovenských kinách!!! + VIDEO

Do slovenských kín vstúpil dobrodružný film Náčelník. Film rozpráva príbeh mladého lovca, ktorý sa musí spojiť so zraneným vlkom, aby spolu prežili a našli cestu domov. Náčelník je podľa zahraničných kritikov nádherným vizuálnym zážitkom plným akcie, no aj silným príbehom o rodine, priateľstve a o tom, ako vzniklo odveké puto, ktoré navždy zmenilo históriu ľudstva. Film má už teraz na prestížnom portáli Rotten Tomatoes hodnotenie skvelých 83%.

Československý vlčiak v hlavnej úlohe dobrodružného filmu Náčelník! Vychutnajte si príbeh človeka a jeho najlepšieho priateľa už aj v slovenských kinách!!!

Režisérom Náčelníka je vizionár Albert Hughes, ktorý má so svojím bratom Allenom na svedomí vizuálne prepracované filmy ako Kniha prežitia s Denzelom Washingtonom či V pekle s Johnnym Deppom.

V hlavnej úlohe sa v Náčelníkovi predstaví mladá hviezda, talentovaný Kodi Smit-McPhee, známy z post-apokalyptickej Cesty s Viggom Mortensenom, zo skvelého Úsvitu planéty opíc či komiksovky X-Men: Apokalypsa.

Zaujímavosťou je, že vlka Alfu si vo filme zahral československý vlčiak Chuck. Československý vlčiak je psie plemeno vyšľachtené československou armádou v 50. rokoch pre potreby pohraničnej stráže krížením nemeckého ovčiaka a karpatského vlka. Unikátne plemeno v sebe spája odolnosť a vytrvalosť vlka s priateľskou a vernou povahou nemeckého ovčiaka.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Film Náčelník môžeme vidieť v kinách práve teraz v 2D, 3D aj IMAX verzii. Do našich kín ho prináša

distribučná spoločnosť Itafilm

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *